HİZMETLERİMİZ

Katma Değer Hizmetleri nelerdir?

Katma değerli hizmetler (KDH) 888 Hatlar, gönderi ihtiyaçlarınızın tüm aralığını karşılamak için gönderi seçimlerinize ekleyebileceğiniz ekstra hizmetlerdir.Taşıma için Beyan Edilen Değer'den C.O.D'ye (Ödemeyi Teslimatta Alma) gönderi yapmayı kolaylaştıran esnek hizmetler sunuyoruz. Bazı katma değerli hizmetler tüm ülkelerde geçerli değildir.

Şirketimiz tarafından GSM ve PSTN şebekeleri üzerinden abonelere sunulan oyun, yarışma, oylama, bilgi eğlence, astroloji, sohbet hattı ve buna benzer hizmetler sağlayan etkinliklerdir. Servis ve hizmetler, SES ve SMS temelli iki kategoriden oluşmaktadır. 4,5G gibi gelecek yeni teknolojiler ile servisler, internet temelli ses-data-görüntü bileşiminde çok daha geniş kitleler için daha hızlı olarak verilecektir.

Şirketimiz, ses dışı hizmetler dünyasında yer alan mesajlaşma, data ve içerik servislerinin yanı sıra mobil ticaret (m-commerce), mobil ödeme (m-payment), mobil tv (mobil tv), görsel radyo (visual radio), IP Radyo (ip radio), yakınsamış mobil ve sabit telekomünikasyon (fixed-mobil convergence) gibi modern alanlara daha etkin odaklanmayı sağlayacak şekilde yapılanmıştır. Bu yapılanma sayesinde, servis ve hizmetleri, müşteri alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vermektedir.

Ülkemizde, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı tarafından regüle edilen ve 888 ile 898 alan kodları üzerinden verilen bu servisler hem kullanıcılara hem de işletmelere avantaj sağlamaktadır.

TICARETSICIL NO : 19108 MERSIS NO : 0837 0550 4070 0001

Bizimle iletişime geçerek indirimli fırsatlardan yararlanır.